(0312) 441 99 02
Çankaya, Ankara

Hakkımızda

Hakkımızda

ARDENETİM - ANALİZ , RAPORLAMA ve DENETİM
Mali danışmanınızdan ne bekliyorsunuz?
Hedefinize giden yolda ilerlerken danışmanınız sizi strateji, kurumsal anlayış, global destek, sektörel bilgisiyle yönlendiriyor mu? İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri bilgi ve deneyimi ile size sunuyor mu? Sizinle aynı yolda yürüyor mu? Size değer katıyor mu? Fark yaratıyor mu?
Amacımız belli….
Müşteriler tarafından mali konularda danışmanlık için aranan ilk kurum olmak, çözüm üretmek, sadece danışmanınız değil iş ortağınız olmak…
İlkemiz, müşterilerimize doğru, hızlı ve ihtiyaçlarına uygun hizmet sağlamaktır. Hizmetlerimiz yenilikçi bir yaklaşımla sunulmaktadır. Geleceğe yönelik hedefimiz Türkiye’de kendi sektöründe lider kuruluşlardan biri haline gelmektir.
Denetim ve Danışmanlık konularında sektörün köklü kuruluşlarından olan grup, bilgi birikimleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya ve sorunlarına çözümler getirmeyi amaç edinmiştir.
Yapılan denetimler neticesinde vergi, diğer mevzuatlar ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları çerçevesinde raporlama yapılmaktadır. Raporlama dili olarak Türkçe ve İngilizce kullanılmaktadır.
Denetim uygulamalarımızda Uluslararası Denetim Standartları kullanılmaktadır. Denetimlerimiz denetim plan ve programları çerçevesinde yürütülmekte, yapılan çalışmalar çalışma kağıtlarıyla belgelendirilmektedir.
Şirketimizin Ankara’da ve İstanbul’da (Avrupa yakasında) 2 ofisi bulunmakta olup, yurt içinde başka illerde şubesi bulunmamaktadır. Ancak şirketimizin sahip olduğu yetişmiş eleman ve teknik donanım sayesinde, Ankara ve İstanbul dışındaki müşterilerimize verilen hizmet kalitemizde bir farklılık bulunmamaktadır.
Şirketlerimizin hakim ortakları Yeminli Mali Müşavir unvanına sahip Eray MERCAN, Ramazan UYSAL ve İsmail BEKTAŞ’ tır.
Farklı sektörlerde birçok müşterimiz bulunmakta olup, ağırlıklı olarak, sağlık hizmetleri, tarım makinaları imalatı , maden, tekstil, finans, enerji, ithalat-ihracat, turizm, kimya, inşaat, otomotiv yan sanayi, reklam, pazarlama, gıda ve plastik sektörlerine hizmet vermekteyiz.Bize Ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz

Aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir veya talebinizi ulaştırabilirsiniz.

Adreslerimiz:

ANKARA: Yıldızevler Mah. Turan Güneş Bulvarı No: 50/8 Çankaya/ANKARA
İSTANBUL: Meşrutiyet Mah. Şair Nigar Sokak No:52 Kristal Palas Apt. K:4 No:6 Şişli/İSTANBUL

Telefon

ANKARA: +90 312 441 99 02
İSTANBUL: +90 212 219 77 92

E-Posta

info@ardenetim.com